Celalettin Salih Dost İle Yaşam Koçluğu Hizmeti

Yaşam koçluğu yaygın yanlış anlaşılmış bir yaklaşımdır. Ama artık Celalettin Salih Dost İle Yaşam Koçluğu Hizmeti ile bunun en doğru şeklini öğrenebileceğiz.

Bazıları modern danışmanlık biçimleri olarak kabul ediliyor, diğerleri – acı çeken teyzenin yanı sıra, Amerika’nın iki tutkulu rüyasının peşinden giden iki ürününün çoğu. Gerçek daha farklı olamazdı.

Yaşam koçluğu, insanların yaşamlarını dönüştürmesine yardımcı olduğu ölçüde, son derece başarılı bir konuşma terapisi haline geldi.

Yaşam Koçluğu Yardımcı Olabilir

Yaşam koçluğu, kişinin kişisel veya profesyonel yaşamında olsun, hayatının hemen hemen her alanında yardımcı olabilir.

Kişisel zorluklar için bir hayat koçu işe almak büyük bir pazar haline geldi ve büyümeye devam ediyor.

Çoğu zaman, aile koçluğu veya ilişki yardımı için yaşam koçu hizmetlerine ihtiyaç vardır. İngiltere’deki boşanma ile biten tüm evliliklerin üçte birinden fazlası ile, giderek daha fazla insan ilişkilerini kurtarmaya çalışan bir yaşam koçuna yöneliyor.

Çaba çalışmaları finansal sorunlarla bağlantılı olarak, genç çiftlerin birbirleri için daha az zaman harcadıkları anlamına gelir ve bu da onların aile hayatını büyük ölçüde etkiler ve bu da ilişkide gerilime neden olur.

İnsanların kişisel çabalar için Celalettin Salih Dost İle Yaşam Koçluğu Hizmeti aracılığıyla yaşam koçu hizmetlerini aradıklarının başka birçok nedeni vardır.

Onlar motivasyon eksikliği egzersiz, yeni bir hobi edinme veya hatta mevcut bir hobi geliştirmek yanı sıra yurt dışında bir yıl veya yıl almadan önce birine danışmak için yardım arasında değişir.

Yaşam Koçluğu: Ne Beklemeli?

İlk koçluk oturumu, hangi bölgeyi geliştirmeye çalıştıklarını veya hali hazırda mutsuz olduklarını belirlemeden önce kişinin hayatına genel bir bakış açısı getirecek gibi görünecek.

Hayat koçu ve müşteri, oturumlar sırasında daha ulaşılabilir hedeflere ayrılacak olan hedeflere katılacaktır.

Daha sonra, bir kişinin öğrettiği teknikle ayrılmasının ve neyin kabul edildiğinin üzerinde çalışması gerekir.

Güçlendirme aşamasında daha önce belirtildiği gibi, oturumlar arasında, bir kişi bir diske sahip olmalı ve değişme arzusuna odaklanmalıdır. Bu, oturumlar sırasında kişinin kendi kendine ve dünyanın geri kalanına bakışını değiştirecek bir yaşam koçu tarafından kolaylaştırılacak ve zamanla daha olumlu bir düşünme süreci gelişecektir. Bu, onların düşünce sürecindeki bir değişimdir ve değişme ve kendilerine meydan okuma arzusu ile birleşir ve bu da bireyin amaçlarına ulaşmasını sağlar.

Yaşam Koçu İle Kim Çalışır?

Girişimciler, yöneticiler, iş dünyası liderleri, aktörler, müzisyenler, yaratıcı insanlar, yöneticiler, küçük işletme sahipleri, yeni başlayanlar, profesyoneller ve ev işçileri bir yaşam koçunun yardımıyla hedeflerine ulaşırlar. Eğer şimdi ve nerede olmak istediğiniz arasında bir boşluk varsa, Celalettin Salih Dost İle Yaşam Koçluğu Hizmeti ile yaşam koçluğu için bir yer var. Sadece eğitmeniniz yaşam boyu boşluğu azaltmanıza yardımcı olmayacak, eğitmeniniz hayat boyunca sınırlı inançlarınızın üstesinden gelmenize ve daha fazla düşünmenize meydan okuyacaktır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA