ankara akyurt medyum tavsiye

Celalettin Salih Dost İle Blokaj Temizleme Hizmeti

Ruh, ruhun ve bedenin ifade için organ olmasını gerektirir. Ruh evde bir hanımefendi gibidir ve yönetici ve hizmetçi, kadınların isteklerini yerine getirmelidir. Bu isteklerinizi siz de yönetmek isterseniz Celalettin Salih Dost ile blokaj temizleme hizmeti sizin yanınızdadır. Ruh da elektrik gibidir ve ışığını ifade etmeden önce bir iplik olmalıdır. Ruh ve beden kötü ruhlara saldırır ve anormal hale gelirse, ruh engellenecek ve puanları olmayacaktır. Düşman ruhun önemini biliyor. Çoğu zaman, müminlerin ruhunda ve bedeninde çalışır, onları işlevlerini kaybetmeye zorlar; böylece ruhun artık ifade için bir bedeni yoktur. Böylece ruh kazanan konumunu kaybeder.

Enerji Bloklarını Çıkarma

Manevi blokları kaldırmanın ilk adımı, onların nedenini belirlemektir. Bu adım bu süreçte yardımcı olsa da, tamamen gerekli değildir. Bununla birlikte, bu göründüğünden daha zor olabilir, çünkü bir kilidin oluşmasının birçok nedeni vardır. Belki de siz kendiniz farkında olmadan kilidi kendiniz koymuşsunuzdur. Belki bu bir karmik manevi bloktur. Bazı kilitler ailenizden bile aktarılır. Diğerleri, bir çeşit rehber olarak bir melek tarafından buraya yerleştirilebilir. Liste oldukça geniştir ve bu nedenle meleklerinizi sormak ya da meditasyon yoluyla kendi kendine analiz yapmak iyi bir uygulamadır. Bağırsak içgüdülerinize güvenin ve cevabı bulacaksınız. Bağırsakların beyin gücü ile bir bağlantısı olduğunu kolaylıkla keşfetmek için Celalettin Salih Dost ile blokaj temizleme hizmeti size destek olabilir.

Meditasyon Kullanımı

Meditasyon, belki de manevi tıkanıklıkların giderilmesinde en etkili yöntemdir. Meditasyon, ruhsal enerjilerinize odaklanmanıza ve onları bolluk bloklarını yok etmek için bir koç olarak kullanmanıza izin verir. Bu görevi kendiniz tamamlayabileceğinizi hissetmiyorsanız, etkileşimli çevrimiçi meditasyonlar bulacaksınız, ancak burada kullanabileceğiniz bir meditatif egzersiz örneği:

Başlamak için, rahatsız edilmediğiniz bir zamanda bir yerde sakin bir yer bulmanız yeterli. Geceleri ya da sabah uyandığınızda yatağa gitmeden önce bile rahatça geçirebilirsiniz. Rahatlayın ve yavaş, derin, odaklanmış nefesler almaya başlayın. 4 için nefes verin, 4 tutun, 4 için nefes verin, 4 tutun ve tekrarlayın. Kendinizi rahat hissetmeye başladığınızda ve zihninizin trans gibi bir duruma girmiş olduğunu hissettiğinizde, hedefinize odaklanmaya başlayın. Vücudunuzda, sanki bir kilit alana kadar zihninizle tarama yapıyormuş gibi arayın. Enerjilerini bu yere konsantre et ve sadece enerji bloklarını çıkarmayı düşün. Eğer yardım ederse, zihninizde bir süreç çizin ya da mantrayı tekrarlayın, örneğin, “Enerji bloklarını çıkaracağım ve ruhsal enerjimin yolunu temizleyeceğim.”

Manevi Kilitleri Kaldırma – Melekler Yardım İsteyin

Ruhsal tıkanıklıkların giderilmesine yönelik daha doğrudan bir yaklaşım, sadece meleklerinize sormaktır. Bunun etkili bir süreç olmasının nedeni, yalnızca sebebini belirlemenize yardımcı olabilmekle kalmaz, aynı zamanda ruhunuzdan enerji tıkanıklıklarını gidermek için en iyi çözüm önerilerini sunar. Sadece cevabın basit olmadığını unutmayın. Çoğu zaman, meleklerden tavsiye aldığınızda, kendinize cevap vermenizi isterler. İçgüdülerinize güvenmek ve meleklerin ne yaptığını bilmelerini umuyorum. Bu, manevi engellerin kaldırılmasında birilerine yardımcı olan ilk ya da son kez olmayacaktır. Yardımı almak için Celalettin Salih Dost ile blokaj temizleme hizmeti size yol çizebilir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA