Altındağ gerçek medyum

Celalettin Salih Dost İle Çakra Temizliği Hizmeti

Vücutta çakralar olarak bilinen 7 büyük enerji merkezi var. Her çakra vücudumuzun her tarafında bulunur, böylece belirli bir fiziksel rahatsızlık ve fiziksel işlev bozuklukları ile ilişkilidir; Her enerji merkezi ayrıca zihinsel ve duygusal güçlerimize sahiptir. Fiziksel bir sorunumuz olduğunda, duygusal davranışımızda zayıflıklar yaratır. Eskimiş enerjiyi vücuttan salıverdiğimizde, bu alanın herhangi bir sıkılığını, sertliğini veya bozulmasını geri alabilir.

Enerjinin arındırılması, duygusal zihnimizi de dengeleyebilir. Çakranın “mucize-beden” dengesi iki yönlü bir yoldur: eğer üzerinde durduğumuz belirli korku ve duygular varsa, fiziksel sınırlamalar da yaşar. Bu dengeyi bulabilmek adına Celalettin Salih Dost ile çakra temizliği hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Kök Çakra

Omurganızın ucunda omurganızın tabanından oturur.

Kök çakradaki fiziksel dengesizlikler bacaklarda, bacaklarda, rektumda, koksiksde, bağışıklık sisteminde, erkek üreme organlarında ve prostat bezindeki problemleri içerir. Dengesizliği olan hastalarda dejeneratif artrit, diz ağrısı, siyatik, yeme bozuklukları ve kabızlık sorunları olabilir.

Duygusal dengesizlikler hayatta kalmak için temel ihtiyaçlarımızı etkileyen duyguları içerir: para, konut ve yiyecek; Hayati ihtiyaçları karşılayabilme yeteneği.

Bu çakra dengelendiğinde, fiziksel dünyada destek ve güven duygusu hissedersiniz ve topraklanırsınız.

Sakral Çakra

Göbek düğmenizin iki inç altındadır.

Fiziksel dengesizlikler arasında cinsel ve üreme sorunları, üriner problemler, böbrek fonksiyon bozukluğu, kalça eklemleri, pelvik ve bel ağrısı bulunur.

Duygusal dengesizlikler, ilişkilerimize olan bağlılığımızı içerir. Duygularımızı ifade etme yeteneğimiz. Eğlenmek, arzulara, yaratıcılığa, zevke, cinselliğe dayalı oynamak. İktidarsızlık, ihanet, bağımlılıklar hakkında endişeler. Bu endişeleri yok etmek de Celalettin Salih Dost ile çakra temizliği hizmeti ile çok basit olabilir.

Bu çakra dengelendiğinde, risk alma yeteneğine sahibiz, biz yaratıcıyız, biz mükemmeliz. Biz tutkulu, seksi ve sosyaliz.

Solar Çakra

Göbeğinden üç inç daha yukarıdadır.

Fiziksel dengesizlikler arasında sindirim sorunları, karaciğer fonksiyon bozukluğu, kronik yorgunluk, yüksek tansiyon, diyabet, mide ülserleri, pankreatik ve safra kesesi problemleri ve kolon hastalıkları sayılabilir. Bu dengesizlikleri yok etmek adına Celalettin Salih Dost ile çakra temizliği hizmeti size iyi gelebilir.

Duygusal dengesizlikler kişisel güç ve benlik saygısı meselelerini içerir, içsel eleştirmenimiz gider. Başarısızlık korkusu, eleştiri, fiziksel tezahürler.

Bu çakra dengelendiğinde, kendimize saygı ve merhamet hissederiz. Kendine güvenen, kendinden emin, kendinden emin hissediyoruz.

Kalp Çakra

Merkezi bir konumda.

Fiziksel dengesizlikler arasında astım, kalp hastalığı, akciğer hastalığı, göğüs problemleri, lenfatik sistemler, üst sırt ve omuz problemleri, ellerde ve bileklerde ağrı bulunur.

Duygusal dengesizlikler arasında kalp problemleri; aşırı derecede boğulma, kıskançlık, terk edilme, öfke, acıya sevmek. Yalnız olma korkusu.

Bu çakra dengelendiğinde, sevinç, şükran, sevgi ve merhamet, bağışlama özgürlüğü, güven duyuyoruz.

Boğaz Çakrası

Boğazda bulunur.

Fiziksel dengesizlikler arasında tiroid problemleri, boğaz ağrısı, larenjit, TME, kulak enfeksiyonları, ülserler, yüzdeki herhangi bir problem (çene, yanaklar, dudaklar, dil problemleri), boyun ve omuzda ağrı yer alır.

Duygusal dengesizlikler, hem sözel hem de yazılı olarak, iletişim yoluyla kendini ifade etme konularını içerir. Güç veya seçimden korkmayın. İrade gücü yok ya da kontrolden çıktı.

Bu çakra dengede olduğunda, kelimeler, ifadeler ve iletişimin serbest akışı vardır. Dürüst ve doğruyuz, ama kararlıyız. Bizler iyi dinleyicileriz.

Göz Çakrası

Kaşların ortasında, alın merkezinde yer alır.

Fiziksel dengesizlikler arasında baş ağrıları, bulanık görme, sinüs problemleri, görme stresi, nöbetler, işitme kaybı ve hormonal fonksiyon bulunur.

Duygusal dengesizlikler arasında mizaç, uçuculuk ve kendini yansıtma problemleri vardır; Kişinin kendi korkularına bakma ve başkalarından öğrenememe. Gün rüyası genellikle abartılı hayal gücü olan bir dünyada yaşıyor.

Bu çakra dengelendiğinde, net, odaklanmış ve hakikat ve yanılsama arasında karar verebiliriz. Bilgelik ile daha açık bir çakra sistemi için Celalettin Salih Dost ile çakra temizliği hizmeti size yardımcı olabilir.

Taç Çakra

Başın üstünde yer alır.

Fiziksel dengesizlikler arasında, depresyon, öğrenememe, ışığa, sese ve çevreye duyarlılık sayılabilir.

Duygusal dengesizlikler, kendi kendine bilgi ve daha büyük güç sorunları içerir. Dengesizlikler, din ve maneviyat, sürekli karışıklık, önyargılar, hakkındaki sert düşüncelerden kaynaklanmaktadır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA