suluova gerçek medyum

Celalettin Salih Dost İle Yaşam Analizi Hizmeti

Yaşam hedefiniz, hayatınızın merkezi motive edici hedeflerinden oluşur. Bu hedeflerinizi daha iyi anlamak ve şekillendirmek için Celalettin Salih Dost ile yaşam analizi hizmeti size yardımcı olabilir.

Bir hedef, yaşam kararlarını yönlendirebilir, davranışları etkileyebilir, hedefleri şekillendirebilir, yön duygusu sunar ve anlam yaratabilir. Bazı insanlar için amaç, profesyonel anlamda anlamlı ve tatmin edici bir iş ile bağlantılıdır. Diğerleri için, hedefleri onların aile veya arkadaşlarına karşı sorumluluktur. Diğerleri maneviyat veya dini inançlarla anlam arayışındadır. Bazı insanlar hedeflerini hayatın tüm bu yönlerinde açıkça ifade edebilirler.

Amaç herkese özgü olacak; Yolunu aradığın başkalarından farklı olabilir. Dahası, hedefiniz kendi deneyiminizdeki değişen önceliklere ve dalgalanmalara cevap olarak yaşam boyunca gerçekten değişebilir ve değişebilir.

Hayat Hedefin Senin Gayen Demektir

Bazı insanlar yaşam hedeflerini takip etmekten emin değiller çünkü bunun kendiliğinden ya da bencil bir arayışa benzediğinden korkuyorlar. Ancak asıl amaç, kendi armağanlarınızı tanımak ve bunları dünyaya katkıda bulunmak için kullanmaktır, bu hediyeler güzel müzik çalıyor olsa da, başkalarının arkadaşlarının problemlerini çözmelerine yardım edebilmeleri ya da hayattaki daha fazla neşe getirmeleri için onlara yardım etmekten zevk alır. diğerleri.

Yaşam Amacı Nasıl Gelişir?

Bir yaşam hedefiyle ilgili sorular her an ortaya çıkabilir, ancak özellikle geçiş dönemi veya kriz sırasında özellikle de kariyer veya eğitim değişiklikleri, kişisel kayıp veya uzun mesafe hareketi gibi yaygın olduklarını fark edebilirsiniz. (Parklar Sharon Dalos bu olayları “gemi enkazı” olarak adlandırıyor.)

Hayatımız, büyüdükçe kabuğuna yeni kameralar ekleyen ve daha fazla alana ihtiyaç duyan bir amaç olarak görülebilir. İnsanların yaşamın başka bir evresine dönüşmesi gibi, eski koğuşları da sıkışık olabilir. Uzaylarını genişletmek için neler yapabileceklerini sormaya başladılar.

Yeni odalara geçiş, yeni fırsatların ortaya çıkmasına yol açarak yaşam hedefimizin gelişmesine izin veriyor. Fakat aynı zamanda fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal geçişlere ve hatta bazen yeni sorular sormaya başladığımız zaman kaotik bir döneme neden olabilir. Hayat gayenizi Celalettin Salih Dost ile yaşam analizi hizmeti sizin yerinize keşfedebilir.

Hayattan Ne Almak İstiyorsun?

Bana hayatın amacı nedir soruyorsun. Sana soruyorum: “Hayat nedir?” Bu yemek, yürüyüş, uyku ve ölüm – bu yaşam mı?

Yaşamın amacı nedir sormadan önce, hayatta olmanın ne anlama geldiğini anlamalısınız. Hayatta olduğunu iddia ediyorsun. Ama hayatta kalmak ne anlama geliyor?

– Sabahtan akşama kadar yaptığımız tüm aksiyonlar, iyi bir araba, oldukça gelişmiş bir araba, hepsini kopyalayabiliriz. İyi bir araba yürüyebilir, belirli bir durumda tepki verebilir, özellikle konuşabilir, sahip olabileceğiniz tüm hisleri alabilir, nefes alabilir. Yaşamı anlamak ve renklendirmek Celalettin Salih Dost ile yaşam analizi hizmeti sayesinde hiç de zor değil.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA