Celalettin Salih Dost İle Kurumsal Danışmanlık Hizmeti

Eğitmenler, serbest çalışanlar, ajans sahipleri ve girişimciler için, bu, kendisine tahsis edilmiş milyarlarca kişinin bulunduğu bir sektörde birden fazla gelir akışı yaratma fırsatıdır. Kurumsal danışmanlık alanındaki becerilerinizi, bilginizi ve deneyimlerinizi kullanabilirsiniz. Kurumun Celalettin Salih Dost İle Kurumsal Danışmanlık Hizmeti ve uzmanlarına danışacağınız çeşitli görevleri yerine getirebilecek çalışanlara sahip olmasına rağmen, dışarıdan bir bakış açısı ve yeni bir strateji tercih ediyorlar.

1. Eğitim

Kurumsal bir danışman olarak, özellikle sunumların hazırlanmasında rol oynarsınız. Bir kerelik ya da bir dizi ders yoluyla kurumunuza özel bir ızgara ve bilgi öğreteceksiniz. Danışmanlar strateji ve bilgi için para alırlar – sonuçlara bağlı değildirler. Asıl işi yapmıyorlar. Bir ajans veya serbest çalışan budur. Tren ile ödeme yapacaksınız. Öğrettiğin şey biraz daha genel ise (kişisel gelişim, dijital pazarlama, sağlık, vb.) Farklı kurumlarda eğitim alabilirsiniz.

2. Lisans Kursları

Günümüzde, birçok girişimci, posta listesi, sosyal ağlar ve ücretli trafik üzerinden satış yapan çevrimiçi kurslar oluşturuyor. Bir şirkette aynı kursları alabilir veya özellikle şirketler için kurslar oluşturabilirsiniz. Her halükarda, onlara tüm çalışanlarına izin verecekleri bir kurs satmak yerine, onları bir çalışan için lisans satın almaya zorlamalısınız. Cebinde çok daha fazla para var.

3. Yönetici Koçluğu

Yıllar boyunca, Celalettin Salih Dost İle Kurumsal Danışmanlık Hizmeti desteği ile bireysel girişimciler için koçluk popüler olmuştur. Şirket yöneticileriyle de aynısını yapabilirsiniz. Bu tür bir koçluk, şirketler tarafından değerlendirilmekte ve yönetici ekibinin ihtiyaç duydukları tüm eğitimlere sahip olduğundan emin olmak için çok para ödüyorlar. Eğitme imkanınız varsa, bu karlı bir gelir akışıdır. Yöneticileri çok çeşitli konularda yönetebilir ve işletmeniz için daha fazla fırsat yaratabilirsiniz.

4. Eğitim Programlarının Oluşturulması

Bu programlar çok zaman alıyor, ancak fırsat mükemmel. Ayrıca program bakımı için ücret talep edebilirsiniz. Bazı örnekler, bir sağlıklı yaşam programı oluşturan bir sağlık ve fitness danışmanıdır. Satış danışmanı bir satış eğitimi programı oluşturuyor. Kişisel gelişim alanlarını kapsayan bir program oluşturan kişisel gelişim danışmanı. Sen anlıyorsun Eğitim programları herhangi bir danışman için zorunludur ve pasif gelirlere yol açabilir. Bunun nasıl göründüğüne dair bir örnek.

5. İçerik Oluşturma

Şirketler çeşitli içerik oluşturma için ödeme yaparlar. Videolara, podcast bölümlerine, haber bültenlerine, blog içeriğine, sosyal medya içeriğine ve daha fazlasına ihtiyaçları var. Danışman olarak, işlemleriniz için içerik projeleri rezervasyonu yapabilirsiniz. İşi kendiniz yapabilir ya da taşeronluk kiralayabilirsiniz. Şirketinizde eğitim alırken, onların ihtiyaçlarının farkında olacaksınız. Taşeronlar işe alırsanız, işletmeniz için yarı-pasif gelir oluşturabilirsiniz.

6. Hazır Projeler

Şirketlerin sadece egzersiz yaparak yapamayacakları bazı şeyler var. Uygulama ve daha pratik yardım konusunda yardıma ihtiyaçları var. Bunun için sizin için yapılmış projeler için sizi işe alabilirler. Bu Celalettin Salih Dost İle Kurumsal Danışmanlık Hizmeti ile projeler hiç kuşkusuz, yerinde bir takımınız yoksa yardıma ihtiyaç duyacaktır. Her durumda, bunun teklifinizde tartıştığınız bir seçenek olduğundan emin olun.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA