Taşova Gerçek medyum hoca kim

Celalettin Salih Dost İle Aura Çalışmaları Hizmeti

Aura, insanları çevreleyen elektromanyetik enerji alanı olarak tanımlanmıştır, vücudu kapsayan oval bir enerji topu gibi. Aura, fiziksel, astral, alt, yüksek, manevi, sezgisel ve mutlak olarak da bilinen yedi seviye / katman / aurik cisimden oluşur.

Fiziksel beden etrafında bulunan bu ince bedenlerin her birinin kendine özgü bir sıklığı vardır. Bunlar birbirleriyle bağlantılıdır ve her organ başkalarını etkiler. Ayrıca bir kişinin duygularını, duygularını, düşünce kalıplarını, davranışlarını ve genel sağlığını etkiler. Çakralar gibi, cisimlerin birindeki dengesizlik durumu diğerlerinde dengesizlik durumuna yol açar. Auralarınızı tanımak için Celalettin Salih Dost ile aura çalışmaları hizmeti size yol gösterecektir.

Auranın Fiziksel Düzlemi

Bu tabaka bize en yakın olanıdır ve uyanık saatlerimiz boyunca azalır ve uyurken veya dinlendiğimizde artar. Bu tabakanın dengede olması için fiziksel rahatlığa, zevke ve sağlığa ihtiyacımız var. Bizim açıklarımız genel olarak kötü durumda ise, bu tabakada lekelerimiz olacaktır. Ek olarak, olumsuz duyguları barındıran veya negatif alanda yaşayan insanlar daha koyu bir fiziksel aura düzlemine sahip olacaklardır.

Auranın Astral Düzlemi

Bu düzlem “duygusal katman” olarak da adlandırılır çünkü duygusal tarihimizi ve deneyimini arkadaşlarımız ve ailemizle paylaşır. Astral aura bir inme nedeniyle olduğu zaman söylemek kolaydır çünkü hassas, dengesiz ve sık sık mantıksız, auranız gibi hissediyorsunuz, PMS! Ortamınızda ihtiyacınız olanı güçlendirdiğinizde astral auranız daha iyi cevap verecektir. Örneğin, olumsuz duyguları iyileştirmek için yeşil rengi görselleştirmeyi deneyin. Çimlere uzan ya da ağacın altında biraz zaman geçirin. Bu, aurik uzaya renk katmaya yardımcı olacaktır. Astral bir seyahat deneyimini yaşamak için de Celalettin Salih Dost ile aura çalışmaları hizmeti her an danışmanlık imkanları ile yanınızda.

Auranın Alt Zihinsel Düzlemi

Bu düzlem, zihin, düşünceler ve kendi bireysel gerçekliğimizi nasıl inşa ettiğimizle ilgilidir. Çoğu insan bu uçakta uyanmayı harcıyor. Bu düzlem, zihnimiz çalışırken, incelediğimizde ya da özellikle zor bir şeye odaklandığımızda genişler. Ayrıca bir kişinin inanç sistemlerini, değerlerini ve fikirlerini de saklar. Birinin auradaki daha düşük zihinsel planı büküldüğünde ve hizalandığında, sert, alçaltılmış ve çalkalanır.

Auranın Daha Yüksek Zihinsel Düzlemi

Bu düzlem, auradaki daha düşük zihinsel düzlemimizle birleşir, ancak daha derin bir manevi unsuru ekler. Burada, benlik saygısı, şükran, özveri ve koşulsuz sevgi gibi yüksek zeka inançlarımız var. Evet, kendinizle ilgili konuşmanız tüm titreşimlerinizi etkileyebilir – sadece güveniniz değil, aynı zamanda dünyaya yansıttığınız enerji de.

Manevi Aura Düzlemi

Bu düzlem, yalnızca maneviyatımızla ilgilidir ve hem çevremizle hem de daha geniş evrenle bizi birbirine bağlar. Bu katmanı bildiğimiz ve diğer insanların ruhsal planları ile bağlantılı olduğumuzda, benzer düşünen insanların ruhlarını daha iyi hissedebiliriz. Açık bir ruhsal aura sahip olduğunuzda, aynı şeyleri keşfederken, aynı şeyleri öğrenirken diğer insanlarla iletişim halinde olduğunuzu göreceksiniz – çoğunlukla öğretebileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz başkaları. Manevi yolunuzu çizmek Celalettin Salih Dost ile aura çalışmaları hizmeti desteğiyle artık çok kolay.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA