Altındağ gerçek medyum

Celalettin Salih Dost İle Bioenerji Hizmeti

Biyoenerji iyileşmesi binlerce yıldan beridir ve tüm dünyada bilinir. Terapi, vücudun herhangi bir hastalık veya hastalık belirtisi ortaya çıkmadan çok önce bir dengesizliği yansıtabilen enerji bedenimizi, matrisimizi dengelemeye dayanır. Bu matriks, auramız, savunmamız veya bağışıklık sistemimiz, hastalığımız veya sağlığımız ile ilgili tüm bilgileri içerir. Enerji bedenimiz dengeli ve dengeli bir şekilde fiziksel bedenimizi çevrelediğinde, sağlıklıyız, ancak enerji bedenimiz eşit olmayan bir şekilde dağıldığında hasta oluruz. Tedavi olmak Celalettin Salih Dost ile bioenerji hizmeti ile hiç de zor değil.

Enerji kütlesinin uygulayıcısı dengeleyici, daha güçlü bir potansiyelin daha zayıf bir potansiyeli etkilemesi nedeniyle mümkündür. Bir uygulayıcı kendi enerjisini kullanmaz, bunun yerine, gerekli olduğu yerde vücudun bir kısmına biyoenerjiyi yönlendiren bir aracı veya kondüktör olarak hareket eder ya da çok fazla olduğu kısımdan fazla enerjiyi alır. Böylece uygulayıcı, vücudu, bağışıklık sisteminin düzgün işleyişi için gerekli olan biyoenerji içinde yer alan bilgileri sağlar, böylece vücut kendini iyileştirmeye başlar.

Stresli Mi Yoksa Depresif Mi Oldun?

Şifa enerjisi, vücudunuzun doğal şifa enerjilerini harekete geçirir, böylece kendini iyileştirebilir. Bir örnek olarak, enerji şifa, vücudunuzdaki enerji akışını serbest bırakmak için enerji yollarını temizleyebilir.

Enerji şifasının amacı, enerji alanınızın tüm seviyelerinin dengesini harmonik titreşimlerinize geri yüklemek, geri yüklemek, restore etmek ve geri yüklemek. İyileştirme diyaloğunu (somatik tedaviye dayanan) enerji bazlı şifa ile birleştirerek iyileşme sürecinizi kolaylaştırmak için fiziksel, duygusal ve ruhsal düzeyde sizinle çalışacağım.

Enerji İyileşmesi Size Nasıl Fayda Sağlayabilir

Tedavi faydaları

Enerjiyi arttır

Genel denge ve odaklanma

En iyi uyku

Daha kolay hissetmek

Fiziksel ve duygusal acıyı azaltın

Ameliyattan sonra daha hızlı iyileşme

Rekreasyon

Kendi kendini iyileştirme yeteneklerini hızlandırır

Barış ve sevinç

Zihnin netliği ve yeniden kazanılmış öz farkındalık

Merhamet

Koşullar Ve Semptomlar

Enerjiyi iyileştiren bazı koşullar, üstesinden gelmenize yardımcı olabilir:

Stres, anksiyete ve depresyon

Ön ve ameliyat sonrası ameliyat

Migren ve baş ağrısı

Fiziksel ve duygusal acı

Büyük yaşam değişiklikleri

Uykusuzluk

Yüksek tansiyon

Kronik yorgunluk

Odak, motivasyon veya yön eksikliği

Bağışıklık sisteminizi kurun ve güçlendirin

Şifa Dokunuşu Nedir?

Şifa Dokunuşu programı Celalettin Salih Dost ile bioenerji hizmeti ile bu girişte sizi Şifa Dokunuşu ile karşılarken, enerji iyileştirmenin ne olduğu ve dünyadaki insanların bundan nasıl yararlandığı konusunda net bir fikre sahip olacağınızı umuyoruz.

Şifa Dokunuşu, enerjik dokunuş armağanını kullanarak, baktıkları insanların refahını ve yaşamlarını iyileştirmek isteyen bir kişi için tasarlanmıştır. Şifa Dokunuşunu Öğrenme, başka hiçbir şey işe yaramadığında rahatlık ve rahatlama sunmanızı sağlar. Sağlığınızı destekleyen ve iyileşme sürecini destekleyen basit, öğrenmesi kolay adımlar ve yöntemler konusunda ustalaştığınız anda tekrar ve tekrar verebileceğiniz önemli bir armağanınız var. Şifa dokunuşları ile Celalettin Salih Dost ile bioenerji hizmeti alarak bioenerjik temizliği yaptırmalı ve ruhunuzu yenilemelisiniz.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA