Celalettin Salih Dost İle Yıllık Danışmanlık Hizmeti

Danışmanın görevi danışmaktır. Ne daha fazla ne de daha az. Bu çok basit. Bir danışmanı diğerinden daha başarılı yapan sihirli formül veya sır yoktur.

Danışmanlık Yapmadan Önce Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

Hangi sertifikalara ve özel lisansa ihtiyacım var? Celalettin Salih Dost İle Yıllık Danışmanlık Hizmeti ile sizlere bu tüm destek verilecektir. Mesleğinize bağlı olarak, danışman olarak çalışmaya başlamadan önce özel sertifikasyon veya özel bir lisansa ihtiyacınız olabilir. Örneğin, Ulusal Fon Yönetimi Topluluğundan sertifikasyon almış olsanız da, bağış toplama danışmanlarının özel sertifikasyona ihtiyacı yoktur. Bazı eyaletlerde işinize başlamadan önce profesyonel bir fon danışmanlığı danışmanı olarak kayıt olmanız gerekebilir.

Danışman olabilir miyim? Kravatınızı tutmadan ve müşterilerin sizi işe almak için kapınızı dövmeye başlayabilmelerini beklemeden önce, işi yapmak için ihtiyacınız olan niteliklere sahip olduğunuzdan emin olun. Örneğin, bir bilgisayar danışmanı olmak istiyorsanız, bilgi sektöründeki tüm trendleri ve bilgisayar endüstrisindeki değişiklikleri güncellediğinizden emin olun.

Danışman olmak için yeterince düzenledim mi? Gününü planlamayı sever miyim? Zaman yönetimi konusunda uzman mıyım? Her üç soruya “evet” cevabını vermeliydin!

Ağı beğendim mi? Ağ, bugün her tür danışmanın başarısı için çok önemlidir. Hemen bir kişi ağı oluşturmaya başlayın. Celalettin Salih Dost İle Yıllık Danışmanlık Hizmeti ile bunu kolayca oluşturabilirsiniz.

Uzun vadeli ve kısa vadeli hedefler belirledim? Ve onlar benim danışman olmamı sağlıyorlar mı? Hedefleriniz, bir danışmanlık işi açmak ve başarıyla oluşturmak için gereken zaman ve enerjiyle uyuşmuyorsa, bu yönde herhangi bir adım atmadan önce tekrar düşünün!

Yıllık Danışmanlık İçin Danışmanlık İmkanları

  1. Deneyiminden dolayı bir danışman işe alınabilir. Bu, yalnızca danışmak için seçmiş olduğunuz alanda gerçekten iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda kendisi için konuşan bir tür sicili de içerir. Mesela, daha önce bahsettiğim zaman, bir fon yaratma danışmanı olarak uzmanlaştığım zaman, beni işe alan her müşterinin bunu kısmen benim sicilime göre yaptığını biliyordum. Sonunda, 1 milyon dolar toplayan kar amacı gütmeyen bir kuruluşsanız, diğer kuruluşlar için milyonları önceden yetiştirmiş birisini işe almak mantıklıdır.
  2. Sorunları tanımlamak için bir danışman işe alınabilir. Bazen çalışanlar örgütün içindeki sorunu tanımlamak için çok yakındır. O zaman bir danışman gününü kurtarmak için beyaz atına koşar.
  3. Personele ek olarak bir danışman işe alınabilir. Buna keza Celalettin Salih Dost İle Yıllık Danışmanlık Hizmeti size çok iyi gelebilir. Bazen bir işletme, tam zamanlı çalışanların işe alınması yerine, ihtiyaç duyulduğunda danışmanlar işe alarak haftada binlerce dolar tasarruf edebileceğini buluyor. Girişimciler, işe aldıkları danışmanlara fayda sağlamayarak ekstra para tasarrufu sağladıklarını biliyorlar. Danışmanlık ücretinin, genellikle çalışanın maaşından daha yüksek olmasına rağmen, uzun vadede, bir danışman işe almak oldukça kârlıdır.
Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA