Kısmet Açma Ritüeli

Kısmet Açma Ritüeli

Kısmet Açma Ritüeli

Kaderinizde ve kısmetinizde ne olduğunu bilmek isteyenlerden misiniz? Kısmetinizin kapalı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Kısmet açma ritüeli sayesinde tüm negatifliklerden kurtularak, hayatınıza daha fazla renk katabilmeniz mümkün. En sevdiğiniz insanların yaşamınızda olan yerlerini ve sizlere olan etkilerini öğrenebilirsiniz. Böylece yeni yerlerde ve mekânlarda karşınıza nasıl bir kısmetin çıkacağını kendiniz görebilirsiniz.

Kısmet ve şans olgularının peşinden gitmek için bir cesaret arıyorsanız, ritüeller kaçırılmaz bir fırsattır. Kısmet açma ritüeli için öncelikle kişinin astral haritası incelenmelidir. Çünkü kısmeti kapalı olan kişilerin çakraları tıkanmış olabilir ve bir blokaj söz konusu olabilir. Blokaj durumu, insanın geçmiş yaşantısından getirdiği her şeyin bütünleşmesi anlamını taşıyor. Geçmiş yaşantısında sıkıntılar yaşayan kişilerin çakra yollarının kapanması enerjileri olumsuz etkiliyor. Enerji blokajı, yalnızca kısmet kapanması değil aynı zamanda vücutta bazı rahatsızlıkların da meydana gelmesine sebep oluyor. Renk terapisi, kristal tedavi ve çiçek özü gibi pek çok yöntem ile blokaj temizliği yapılabilir.

Kısmet Açma Ritüelinin Amacı Nedir?

Geçmişten bizimle birlikte gelen kodlar, astral dünyada çakra tıkanıklıkları ve blokaja neden oluyor. Kısmet açma ritüeli sayesinde açılması istenen enerji alanında çalışmalar yapılır. Fotoğrafın yakılması, gömülmesi, hayattan istenilen dileklerin iletilmesi ve güzel bir hayat gerçekleştirme inancı sağlanır. Blokaj temizlenmesi sayesinde belli şartların yerine getirilmesi ile yaşamdan beklentiler artar.

Kısmet Açma Ritüeli Nasıl Yapılır?

Kısmet açma ritüeli için öncelikle çocukluk dönemine ait bir fotoğrafa sahip olmak gerekir. Özellikle 0 ve 7 yaş arası bir fotoğraf olması önemlidir. Bu fotoğrafın arkasında doğum tarihi, baba ismi ve anne ismi yazılır. Yazılan bilgilerin ardından “üzerimdeki tüm blokajları kaldırıyorum ve geçmişimden tamamen arınmayı seçiyorum” cümlesi yazılır. Daha sonra bu fotoğraf yakılmalıdır. Külleri bir kese içinde muhafaza edilir. Yakılan fotoğrafın külleri evin dışında herhangi bir yerde toprağa gömülür. Küller gömüldüğü günde 24 saat kaldıktan sonra küller oradan alınır. Temiz bir kâğıt üzerine kişinin hayattan beklediği iş, ev, mal, mülk, eş, çocuk, para, araba, aşk ve kısmet açma gibi unsurlar yazılır. Daha sonra bu kâğıt da yakılır. Kâğıtta kalan küller kişinin huzur duyduğu toprak alana gömülür. Ardından küller akarsuya atılır.

Kısmet Açma Ritüelinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kısmet açma ritüelleri yapılırken, genellikle dua edileceği zaman sabah saatleri tercih edilmelidir. Çünkü bireyler sabah saatlerinde çok daha fazla dinç, enerjik, skin ve mutlu olmaktadır. Sabah saatlerinde özellikle gürültünün olmaması, yeni güne başlanması ve çok fazla kişinin de rahatsız etme durumunun olmaması bu zamanı önemli kılar. Kısmet açma ritüeli yapacak olan kişi dua etmek için kıbleye dönüp dua etmelidir. Bu ritüel inanç odaklıdır. Dua yapılırken içten ve samimi olmak önemlidir. Duaların kabul olması da ne derecede istendiği ve ne kadar samimi olduğu ile ilgilidir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA