Ankara Çubuk medyum telefonu

Celalettin Salih Dost İle Analizler Hizmeti

Ruh, insan yaşamını kazandırır ve fiziksel yaşam sona erdiğinde bu hayatın anılarını tutar. Ruh aynı zamanda “yaşam sevinci” hissini tanımlamak ya da yaşamdan zevk almak, yaşam gücümüzden geçmek, yaşamımızdan geçmek ve canlılığımız ya da somut faaliyetlerimizde kendini göstermek için kullanılır. Ruhumuzun böyle anlarda birleştiğini ve belki de onları kışkırttığını varsayabiliriz. Celalettin Salih Dost ile analizler hizmeti desteği alarak ruhunuza en iyi gelecek analizleri kolayca yaptırabilirsiniz.

Ruhum yaşam ve enerji okyanusundan bir düşüştür. Bu saf bir ruhtur. Bedenimizi canlı ve aktif tutan bu enerjidir. Bu olmadan, döllenmiş yumurta hayat getiremez ve ideal vücut ayrışmaya başlar. Tıpkı bir cep telefonunun bir pil olmadan çalışabilmesi gibi, tıpkı ruhun bizim aklımızda olduğu gibi (Enerji), ve bizler ruhuz, aynı okyanustan gelen enerjileriz, fakat farklı tezahürlerle karşımıza gelir.

Önemli Teknik: Kelimeleri Takip Edin

Çalışmalar, kelimelerin iletişim kurduğumuzun yalnızca yüzde yedisini oluşturduğunu gösterirken, beden dilimiz (yüzde 55) ve sesimiz (yüzde 30) gerisini temsil ediyor. İşte, odaklanmanız gereken teslimiyet, beden dilinin sinyallerini okumak için kendinize çok hevesli olmaktır. Aşırı yoğun veya analitik olmayın. Şu zamanda Celalettin Salih Dost ile analizler hizmeti ile rahat ve akıcı ol. Rahat ol, rahatla ve sadece izle.

1. Görünümüne Dikkat Edin

Başkalarını okurken, dikkat edin: Bir takım elbise ve iyi aydınlatılmış ayakkabılar giyerler, başarı için giyinirler, emelleri gösterirler mi? Kot pantolon ve tişört, rahatlığı ve kolaylığı gösteriyor? Bölünme, baştan çıkarıcı seçim ile ince üst? Manevi değerleri gösteren bir haç veya bir Buda gibi bir kolye?

2. Duruş Bildirimi

İnsanların duruşlarını okurken kendinize şu soruları sorun: Başlarını yüksekte tutuyorlar mı? Yoksa tereddüt ederler veya küçülürler, düşük bir öz saygı işareti mi? İçi boş bir sandık, büyük bir egonun işareti mi düşünüyorlar?

3. Fiziksel Hareketleri İzleyin

Çapraz kollar ve bacaklar. Bu postür koruma, öfke veya kendini savunma sunar. İnsanlar bacaklarını geçtikleri zaman, üst bacaklarının ayak parmaklarını en kolay baş edebilecekleri kişilere yöneltirler.

Elleri gizlemek. İnsanlar ellerini dizlerine, ceplerine ya da arkasına koyduğunda, bir şey sakladıklarını gösterir.

Dudak ısırma. İnsanlar dudaklarını ısırdıklarında veya yaladıklarında veya kütiküllerini seçtiğinde, kendilerini baskı altında veya rahatsız edici bir durumda sakinleştirmeye çalışırlar. Beden dilinin detaylarını öğrenmek için bir yer de Celalettin Salih Dost ile analizler hizmeti ile karşınızda.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA