ayaş gerçek medyum hoca

Celalettin Salih Dost İle Negatif Enerji Bozma Hizmeti

Evinizi ve vücudunuzu kötü titreşimlerden nasıl temizleyeceğinizi bilmek ister misiniz? Kullanabileceğiniz pek çok farklı araç ve teknik var, ama kesinlikle alanınızı gerçekten ölümcül yapacak çeşitli yollar bulduk. Hayatı en yüksek titreşimlerde yaşamak istiyorsanız, negatif enerjiyi evinizden ve vücudunuzdan temizlemeyi ve en içten iç huzuru ve huzuru deneyimlemeye hazır olun. Dünyanın dört bir yanından gelen yerli kültürlerin eski geleneklerini göz önünde bulundurarak, en sevdiğimiz mekan temizleyicileri için sentetik koku ve yağ bazlı temizleyicilerle ticaret yapma zamanı – adaçayı, tütsü, kazma ve elbette kristaller şifa kaynağı olacaktır. Tabi ki bunun için Celalettin Salih Dost ile negatif enerji bozma hizmeti de size daha çok yardımcı olacaktır.

Evinizdeki Ve Vücudunuzdaki Negatif Enerjiyi Kaldırma

Negatif enerji sürekli içimize sızıyor, bu yüzden Sage evini temizlemenin ritüelleri ile çevrenizde pozitif bir akış sağlamak önemlidir. Eviniz temizlendiğinde, yaşamınızdaki dengeyi ve uyumu geri kazanır, bu da size ve ailenize derin bir şifa ve canlanma için mutlu ve sağlıklı bir yer vermek için gereklidir. Günlük yaşamınızın bir parçasını enerji arıtma yaptığınızda, modern yaşamın taleplerinden gelen stres ve kaygıyı hafifletmek için ideal bir yoldur.

Adaçayı, Tütsü Kullanımı

Ateşli bir adaçayı negatif enerjiden kurtulmanın en kolay ve hızlı yollarından biridir. Yerli Amerikalılar adaçayı binlerce yıldır kutsal bir bitki olarak görüyorlar. Bu çok amaçlı bitki, enerji, ritüel ayin ve şifa temizliği için kullanılmıştır. Günümüzde doktorlar, kabilenin hasta üyelerinin canlılığını ve sağlığını iyileştirmek için adaçayı kullanmaya devam ediyor. Enerji alanınızı nötrleştirerek, sezgiyi güçlendiren ve zenginleştiren hassas ama güçlü bir süreçle çalışır. Peki Celalettin Salih Dost ile negatif enerji bozma hizmeti ile daha net adımlar atmak istemez misiniz?

Evinizi Negatif Enerjinizi Temizlemek İçin Adımlar

Öncelikle kapıları ve pencereleri açın, böylece negatif enerji çıkışı gerçekleşebilir. Perdeleri çekin ve mümkün olduğunca fazla ışık açın. Aslında, bu gün boyunca, özellikle güneş parladığında bu temizlik ritüelini gerçekleştirmek için mükemmel bir yoldur.

Girişleri evinize kaldırın ve evin etrafında hafif tozlar yapın. Bu açık görünebilir, ama eviniz parladığında, ruhunuz kesinlikle takip edecektir.

Evinizin etrafında saat yönünde çevirin, dolaplar dahil olmak üzere tüm köşeleri kirletmeye dikkat edin. Dumanı tavana getirmek için tüy kullanın. Evinizin çok dumanlı hale gelmesinden endişe etmeyin, çünkü açık kapılardan ve pencerelerden kolayca kaçabilir, kötü enerji alır. Banyoyu yutmayı ihmal etmeyin. Her odaya yaydığınız zaman, özel bir dua ya da temizlik becerilerini güçlendirmek için yüksek sesle yüksek sesle söyleyin.

Taze çiçekler ekleyin – Evdeki herhangi bir oda için çiçek gereklidir, çünkü evinizin güzel ve özel bir alan, sevgi ve mutluluğun kutsal bir tapınağı olduğunu gösterir. Ortamınızı temizledikten sonra bir cam kaseyi alın, suyla doldurun ve en sevdiğiniz çiçekleri ekleyin. Ön kapıya, sunağa veya mutfak masasına koyun.

Ses. Sessiz ortam perili ev gibidir. Negatif titreşimleri hızla doldurabilir, bu nedenle bu enerjiyi sıcak, hoş titreşimlerle değiştirebilir. Durgun enerjiler genellikle köşelerde birikir, bu yüzden her köşeye gitmenizi ve ellerinizi yukarı veya aşağı çırpmanızı veya zili çalmanızı öneriyoruz. Bir başka popüler gelenek ise, fiziksel ve ruhsal düzeyde hissedilebilecek yumuşak iyileştirme titreşimleri yaratan kadehtir. Celalettin Salih Dost ile negatif enerji bozma hizmeti bu süreçte size destek olabilir.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA