Celalettin Salih Dost İle İlişki Analizi Hizmeti

Yakın partnerlerin ne kadar uzun bir süredir birliktelikleri önemli değil, her zaman birbirleriyle ve ilişkileriyle ilgili kendilerini nasıl hissettiklerini konuşarak her zaman faydalanabilirler. Düzenli kayıt için zamanı kapatmak olası problemleri önleyebilir ve Celalettin Salih Dost ile ilişki analizi hizmeti desteğiyle proaktif çözümler yaratabilir.

Mükemmel bir çiftin bunu nasıl yaptıklarını değerlendirmek için birçok yolu vardır, ancak başlangıç ​​noktası olarak tanımlanması ve kullanılması kolay olan yedi ilişkinin boyutları vardır. Belirli ilişkilere daha özgü olabilecek alanların yerini alması amaçlanmamıştır, ancak sorgunuz için iyi bir başlangıç ​​noktası olarak hizmet edebilirler.

Yedi ölçüm aşağıda sunulmuştur. Her birinin aşağıdaki açıklamalarını okuduktan sonra, her ikinizin de bu alanda nasıl çalıştığını öğrenmek için basit bir test yapın. Eşinizden aynı şeyi yapmasını isteyin ve daha sonra cevaplarınızı karşılaştırın ve en yakın notlarınızın birbiriyle nasıl olduğunu görün.

Adım 1: Ortak Oyun

İlişkileri nasıl değerlendirdiklerini hatırladıklarında, ortakları sormaktan daha iyi bir yol yoktur. Mizah ve oyunculuk, tüm sağlıklı ilişkilerin bir kısmı ve çoğu durumda onların bolluğu. Oynatma süresinin kendiliğinden mi yoksa planlı mı olduğuna bakılmaksızın, yeniden üretme, kaygısızlık ve eğlenceye gitmesi daha iyidir.

Çalma süresi, ikinizin de yapmak istediğin zamanlarda karşılıklı olarak yapmayı sevdiğin şeyi yapman anlamına gelir. Ayrıca geçmiş veya gelecekteki endişeleri tolere etmemenizi ve zorlu sorumluluklarınızı ertelemenizi gerektirir. Ortaklar birlikte iyi oynadıklarında daha kaygılı ve daha yakın hissederler. Bu, çiftlerin zamanın önemi olmayan anlarda, birbirleri için büyülü çocuk olmalarıdır.

Adım 2: Ortak Hayaller

Tüm ilişkiler boyunca, siz ve eşiniz, günlük hayatınızın bir parçası olmadığını düşündüğünüz şeyler hakkında hissettiklerinizi keşfedebilmeniz gerekir. Filmler ve kitaplar üzerinde konuşmak ve bu rollerde kendinizi hayal etmek kadar basit olabilir. Ya da ani bir başarıya sahip olursanız neler yapabileceğinizi hayal edebilirsiniz. Hayallerinizi ortak noktadan birleştirmek için Celalettin Salih Dost ile ilişki analizi hizmeti size yardımcı olabilir.

Nerede seyahat edeceğiniz, hatta yaşınızdayken nerede yaşayacağınız gibi daha spesifik idealler, olası hayalleri birlikte keşfedebileceğiniz yollardır. Bu fırsatları keşfetmek, yeni hayali maceralara, örneğin, kendiniz hakkında değiştirmek istediğiniz şeyden veya bilmek istediğiniz şeyden bahsederek, size yol gösterebilir. Bu özel genel düşünceler, mevcut fırsatların kapsamı dışında kalsa bile, birbirinizin iç dünyaları hakkındaki bilginizi artıracaktır.

Adım 3: Güven

Sizin ve eşinizin, içsel düşünceleriniz ve hislerinizle birbirinize güvenebileceğini ve reddedilme, utanç ya da sarkma korkusu olmadan bir şey hakkında konuşabileceğinizi umuyoruz. Birincisi, bir şeylerin yanlış olması ve eşinizin dinleme ve yardım etme yeteneğine inanmanız halinde birbirinize geliyorsunuz. Güveni kaybetmiş bile olsanız Celalettin Salih Dost ile ilişki analizi hizmeti ile toparlamanız mümkündür.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA