ankara akyurt medyum tavsiye

Celalettin Salih Dost İle NLP Hizmeti

NLP, nöro-dilbilimsel programlama anlamına gelir. Nöro, nörolojinize atıfta bulunur; Dil, dile aittir; programlama, bu sinir dilinin nasıl çalıştığını ifade eder. Başka bir deyişle, NLP’yi öğrenmek kendi aklınızın dilini öğreniyor! Bunu siz de detaylı öğrenmek isterseniz Celalettin Salih Dost ile NLP hizmeti size destek olabilecektir.

Bir örnekle daha kolay anlayalım.

Hiç dilini konuşmayan biriyle iletişim kurmayı denediniz mi ve sizi anlayamadılar mı? Bunun klasik bir örneği, yabancı bir ülkedeki bir restorana gidip bir biftek sipariş ettiklerini düşünürken, yiyecek geldiğinde, gerçekten karaciğere sordukları ortaya çıkıyor.

Bunlar çoğumuzun kendi bilinçaltı zihnimizle olan ilişkileri. Daha fazla para, mutlu, sağlıklı ilişkiler, aile üyelerimizle barış ve sağlıklı beslenme becerilerini “sipariş ediyoruz” diye düşünebiliriz, ancak bu durum söz konusu değilse, çeviri sırasında muhtemelen bir şeyler kaybedilir.

NLP’de şöyle bir beyanda bulunuyoruz: bilinçli akıl amaç amaçlıdır ve bilinçdışı akıl, alıcının amacıdır. Bilinçaltı zihniniz sizin için değil – yaşamdan istediklerinizi almak zorundasınız. Ancak, ne istediğinizi doğru bir şekilde nasıl ileteceğinizi bilmiyorsanız, mutfaktaki karaciğerin kaselerini çıkarmaya devam edecektir.

Nöro-dilbilimsel programlama, beyin için bir kullanıcı kılavuzu gibidir ve NLP’yi öğrenmek, dilinizi akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenir, bilinçsiz olan her zaman yararlı bir “sunucuya” sahip olmak için, neyi gerçekten istediğinizi anlar. Hayatınızı düzene sokmak için Celalettin Salih Dost ile NLP hizmeti size yardım edebilir.

NLP, hem kendisi hem de başkaları ile mükemmel iletişimin çalışmasıdır. Müvekkilleriyle sonuç alan mükemmel iletişimcileri ve terapistleri modelleyerek tasarlanmıştır. NLP bir dizi araç ve yöntemdir, ancak daha fazlasıdır. Bu, bilginin tutumu ve metodolojisi, hedeflerinize ulaşmanız ve sonuç almanızdır.

Bu Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Kendini geçmiş hakkında düşünmek ve düşünmek.

Bir projeyi veya son tarihi tamamlamanız gerektiğinde sürekli olarak erteliyorsunuz.

Depresif, üzgün, üzgün ve nedenini bilmiyorsun.

İşinizin işte iyileştirilmesini istiyorsunuz, böylece daha fazla para talep edebilirsiniz.

Yeni sağlık modunda başarısızlığa, bir hafta veya bir ay sonra minibüsten düşmeye ve kendinizi hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyorsunuz.

Konuşmanızı veya harekete geçmenizi önleyen kendine güveniniz yok.

Siz bir satıcınız ve daha fazla satış almak istiyorsunuz.

Zihinsel ve fiziksel performansı arttırmak istiyorsun.

Sizi yerinde tutan ve sizi özgürlük ve bağımsızlıktan uzaklaştıran engelleri tanımlamak istersiniz.

Bunlar, NLP’nin size nasıl yardımcı olabileceğine dair birkaç örnektir. NLP, bir şeyi nasıl yaptığınızı, nasıl hissettiğinizi ve nasıl düşündüğünüzü iyileştirmek istediğiniz neredeyse her yere uygulanabilir. Uygulama yapmak adına Celalettin Salih Dost ile NLP hizmeti sizin için var.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA