Bereket Ritüeli

Bereket Ritüeli

Bereket Ritüeli

Finansal düşüş ve ekonomik krizlerin yaşandığı dönemlerde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de bereket ritüeli ve bolluk ritüeli ‘nin nasıl yapıldığıdır. Yapılan araştırmalar ve çalışmalar ile para, bereket ve bolluk kazanılabiliyor. Para enerjisi, paraya verilen değer ile ters orantılı olarak çalışır. İnsan parayı ne kadar çok ister, ona ne kadar çok değer verirse para o kişiden daha çok uzaklaşır. Yapılacak bolluk ve bereket ritüeli, ne kadar az istek barındırırsa o kadar hızlı akış sağlar ve para kişiye bir şekilde gelir.

Aşk, ilişki, para ve şans gibi olguların önündeki engeller kişinin kendisidir. Diğer tüm engeller de aslında kişinin özüyle ilgilidir. Bu engelleri kaldıracak ritüel çalışmaları mevcuttur. Ritüel çalışmaları sayesinde aşkı, bereketi, bolluğu, parayı ve şansı kendimize çekebiliriz.

Bereket Ritüeli Nasıl Yapılır?

Bereket ritüeline başlamadan önce geçmişinizi arındırmak için kimleri affetmek istiyor, kimleri olumsuz etkide bırakmak istiyorsanız onları bir kenara not almanız gerekir. Ardından bu kişileri tek tek karşınıza getirin ve onlardan size doğru uzanan eterik kordun yani sevgi bağı olmayan ışıkla, mutlulukla kesin. Bu kişileri ve kendinizi serbest bırakmış olacaksınız.

Bereket Ritüeli Teknikleri

  • 19 Başak Ritüeli
    Başak, bereketin sembolüdür. 19 adet başağı altın sarısı bir ip ile bağlayın. Başarı, bereket ve şöhreti simgeleyen başakların bağlandığı bu ipi ucundan kesip para cüzdanınıza koyun. Bu başaklar yedi gece boyunca ev ya da ofisinizdeki bereket köşesinde dursun. Sekizinci günün sabahında ise başakları, ünlü, zengin, bereketi bol olan kimselere dağıtın.
  • Kristalli Bereket Suyu
    Doğal taşlar, bereket getiren etkiler taşıyor. Beyaz kuvars ve akik de bunlardan bir tanesidir. Yeni aldığınız akik ve beyaz kuvarsınızı bir gece boyunca toprakta bekletin. Ertesi gün boyunca kalsın. Gece olduğunda bunları sol avucunuza alıp, bereket ve para alanında, iş dünyasında kendinizle ilgili ne istiyorsanız taşlara kodlama yapın. Gerekli imgelemeleri gerçekleştirin. O gece boyunca yastığınızın altına bu taşları koyun ve uyuyun. Ertesi sabah uyandığınızda cam bir sürahiye önce taşları koyun. Üzerine de suyu ekleyin. Üç gece bu suyu bekletin. Bu suyu yedi gün boyunca az olarak için ve bitirin. Eklediğiniz su yeni ay ışığı altında beklemiş olura daha verimli olur.
  • Bereket Kâsesi
    Cam bir kâse içerisine yeşim taşı, çörek otu ve pirinç ekleyin. Üzerine top karabiber ve defne yaprağı serpin. Enerji için karanfil koyun. Mor ince bir ip alın ve bu ip üzerine olmasını istediğiniz bereket dileklerinizi düşünerek sekiz düğüm atın kâseye koyun. En son kâseye çubuk tarçın koyun. Bu çalışmanın bulunduğu kâsenin tam yanına saksıda yeşeren bir çiçek koyun. İpinizin ucundan minik bir parça kesin ve toprağa gömün. Çiçeğe çok iyi bakmalısınız asla solmamalı ve ölmemeli.
Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA