Ankara Bala Medyum Adres

Celalettin Salih Dost İle Metafizik Hizmeti

Metafizik, gerçekliğin, varoluşun ve kimler olduğumuzun doğasının incelenmesidir. Gerçek, yaşam deneyimlerimizi nasıl algıladığımızdır. Doğru bir şekilde algılamazsak, doğru kararları alamayız ve hayatta kalmamızı ve başarımızı sağlamak için uygun önlemleri alamayız.

Gerçekliğin Doğasını Keşfetmek

Gerçekliğin doğru bir şekilde anlaşılması, daha sağlıklı, mutlu ve daha refah bir hayata yol açan düşüncelere, duygulara ve eylemlere yol açabilir. Metafizik çalışması, fiziksel gerçeklik olarak deneyimlediğimiz her şeyin altında yatan ilkeler ve evrensel yasalar, hayatınızın her alanında başarının öncüsüdür; fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olabilir. Gerçekliği öğrenmek için Celalettin Salih Dost ile metafizik hizmeti size çokça yardımcı olabilir.

Metafiziği Nasıl Anlayabilirsin?

Gerçekliğin doğasını bilmek için, ilk elden deneyimi kullanmanız gerekir. “Bilmek” in anlamı “geçmek”tir.

Metafizik hakkında kitaplarda okuyabilir, dersleri dinleyebilir ve video izleyebilirsiniz. Ama yasaları, ilkeleri ve onların ilk el etkilerini deneyimleyene kadar, “bilgi” olarak adlandırabileceğiniz şey aslında inançtır. Bilimsel araştırmaları duyuyorsunuz, felsefe hakkında bir kitap okuyorsunuz ve başkalarının sonuçlarının doğru olduğunu düşünün. Tabi ki daha yakından en doğru hali ile metafiziği tanımak için Celalettin Salih Dost ile metafizik hizmeti destek olabilir.

Metafiziği diğer insanlardan öğrenmek, kendi araştırma ve deneylerinizi yürütmek için ilham ve motivasyon elde etmenin harika bir yoludur. Örneğin, derslerimde ve videolarda, fiziksel gerçekliğin, aklınızda (tüm düşünceler, duygular, görüntüler ve fikirler içeren bir alan) madde, duygu (enerji) tarafından verilen düşünce formlarından (görüntüler) oluştuğunu söyleyebilirim. Ama kendin için nasıl kontrol edebilirsin?

Başlamak İçin En İyi Yollardan Bazıları

Metafizik yasalarını öğrenmeye başlamanın en etkili ve zamana göre test edilmiş yollarından bazıları, meditasyon ve manevi pratiklerdir. Fakat eğer buna dahil olmuyorsanız, insanların nasıl öğrenileceğini öğrenmek için pek çok yol vardır.

Son birkaç yüz yılda, bilimsel yöntem, fiziksel gerçekliği incelemek için en çok uygulanan ve güvenilir bir yöntem haline gelmiştir. Son yıllarda, kuantum bilimi ve manevi bilim, gerçeklik işlevinin fiziksel olmayan yönlerinin nasıl olduğunu anlamaya ve açıklamaya çalışmıştır. Eğer bir bilim insanı değilseniz, bilginizi almak için araştırmacılara güvenmeniz gerekebilir. Bilimsel çalışmalardan elde edilen sonuçlar kişisel bilginizi ve deneyimlerinizi doğrularsa, bu sizin gerçek hayatınıza metafiziksel ilkeleri uygulama anlayışınızı ve yeteneğinizi arttırabilir.

Bir sanatçı, müzisyen, yazar veya herhangi bir yaratıcı sürece katılıyorsanız, bu eylemler gerçekliğin doğasına ve metafiziğin çalışmasına bir pencere olabilir. Yaratma yeteneği, içsel yaratıcılık kaynağımız ile bilinçli bir bağlantı gerektirir. Bu iç kaynak, birçok kişinin Tanrı’yı ​​çağırdığı şeydir. Fakat dindar olmamanız ya da ateist olmasanız bile, yaratıcılık süreciyle doğrudan bağlantı, evrenin yaratıcı yasalarını çok güçlü ve kişisel bir anlayışa götürebilir. İşte bu ruhu anlamak ve metafizik ile geleceğinize yön vermek için Celalettin Salih Dost ile metafizik hizmeti sizleri bekliyor.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA