Aşk Ritüeli

aşk ritüeli

Aşk Ritüeli

Ritüel, bir çeşit dinsel tören ve kutlamadır. İnançlar üzerine benimsenen alışkanlıklar, davranışlar ve gelenekler şeklinde de tanımlanabilir. Ritüeller, özel durumlarda tekrarlanan ve alışkanlık özelliği kazanan davranışlardır. Pek çok konu üzerinde ritüeller yapılabilir. Dini ritüeller, bolluk ritüelleri, para ritüelleri, şans ve bereket ritüelleri ve aşk ritüeli buna örnektir.

Aşk Ritüeli Çeşitleri

Aşk ritüeli, hayat kurtaran ritüeller arasında yer alıyor. İşte bilinen aşk ritüeli çeşitleri;

  • Mıknatıs Ritüeli

Kendi resminizi ve sevdiğiniz kişinin resmini yüz yüze gelecek şekilde birleştirin. Bir mıknatıs ile fotoğrafları birbirine sabitleyin. Üzerine çörek otu ve küçük bir ametist taşı koyun. Resimlerin kenarlarından zımbalayın. Zımbaladığınız ve ortasında mıknatıs bulunan resimleri bir dolunay gecesinde karanfil ile tütsüleyin. Kırmızı ipek bir kumaş alın ve onun içerisine koyun. Kumaşın kenarlarını dikin. Evde enerjinin yüksek olduğunu düşündüğünüz yerde bir çekmece içerisine kırmızı kumaşı koyun. O geceden başlayarak yedi gece boyunca karşı tarafı imgeleyerek “seni seviyorum ve seni kabul ediyorum,” diyin.

  • Kristal Ritüeli

Partnerinizin ilgisi size karşı azaldığında bu durumu canlandırmak için onun resmini alın. Resmin üzerine kristal bir taş koyun. Odadaki ışıkları kapatın. Bir mum alın ve gül yağına bulayıp mumu yakın. Mum alevinde resmi inceleyin. Bir elma alın. Baştan başlayın ve tek parça halinde soyun, tek bir kabuk kalmasına dikkat edin. Kabuk yere hangi harf şeklinde düşerse ilişkiniz üzerine bundan bir anlam çıkarabilirsiniz. Örneğin; K harfi kıskançlık, A harfi aşk ve B harfi barışma gibi düşünülebilir. Bu ritüel sırasında mutlaka odaklanmalı ve enerji göndermelisiniz.

  • Bağlılık Aşk Ritüeli

Aşkta ve ilişkilerde bağlılık önemlidir. Ay, enerji ve aşk yükseltme için oldukça etkilidir. O yüzden yeni ay döneminde aşkınızda yeni başlangıçlar ve enerjiler başlatabilirsiniz. İpek kırmızı bir kumaş alın ve yatak odanızda yatağınızın ortasına serin. Bir mum üzerine ylangylang yağı sürün. Mumu bir yere koyun ve sevdiğiniz kişinin resmini ona yaslayın. Ay ışığı bu ritüeli yaptığınız esnada odaya düşmeli. İki adet kırmızı kurdele alın. Kurdeleleri birbirine yedi kere düğümleyecek şekilde bağlayın. Bunu yatak odanızdaki kapının kulpuna bağlayın. Dileklerinizi ve ilişkinizde görmek istediklerinizi kodlayın.

  • Mesaj Alma Ritüeli

İlişkinizde ve aşk yaşantınızda bazı tıkanıklıkların olduğunu düşündüğünüzde mesaj alma ritüeli uygulayabilirsiniz. Bir elma alın ve tam ortasından ikiye kesin. Elmanın içindeki çekirdekleri çıkarın. Kırmızı bir kağıt üzerine bir kalem ile âşık olduğunuz kişinin ismini yazın. Bunu daire olacak şekilde tekrarlayın. Bu kâğıdın ince ve küçük olması lazım. Kâğıdın tam ortasına çizgi çizin ve bir iğne alarak kalbin içinden geçirin. Kâğıdı kestiğiniz elmanın içerisine yerleştirin. Elmayı diğer parça ile kapatın. Bu noktada yasemin tütsüsü yakın. Bir toplu iğne alın ve kapattığınız elma üzerine iğneyi batırın. Kırmızı bir ip alın ve elmayı açılmaması için bağlayın. Gül yapraklarını yedi gün boyunca bir su içerisinde bekletin. Ritüel sonunda (7 gün sonunda) bu su ile elmayı yıkayın.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA