Celalettin Salih Dost İle İş Hayatı Analizi Hizmeti

Çalışma hayatının dengesi, her insan için farklı bir şey anlamına gelir, ancak burada sağlık uzmanları ve kariyerleri, sizin için doğru olan dengeyi bulmanıza yardımcı olacak ipuçlarını paylaşmaktadır. Bu hizmetleri verenlerden biri de Celalettin Salih Dost ile iş hayatı analizi hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zamanla stres, bağışıklık sistemlerimizi zayıflatır ve bizi soğuk algınlıklardan kalp hastalıklarındaki ağrılara kadar çeşitli hastalıklara karşı duyarlı hale getirir. Yeni bir çalışma, kronik stresin kalp krizi riskini ikiye katlayabildiğini göstermektedir. Kan basıncı yükseltmek için tek başına istatistikler yeterli!

İşte üzerimize baskı uygulayan ve dengeyi hayatımıza geri getiren kavrama kolaylığı için atabileceğiniz birkaç pratik adım. Okuyun ve faydalanın.

İş Yerinde

Her gün rehberli hedefler belirleyin. Öncelikleri yerine getirebilmek, başarı ve kontrol duygusu hissetmemize yardımcı olur. Son çalışmalar, çalışmamızı ne kadar çok kontrol ettiğimizi, daha az stres aldığımızı gösteriyor. İş yükleri ve son tarihler konusunda gerçekçi olun. Bir “yapılacaklar” listesi yapın ve önce önemli görevlere dikkat edin ve ilgisiz olanları ortadan kaldırın. Gerekirse yardım isteyin.

İş yerinizde etkili olun. Geciktirdiğimizde, görev çoğu zaman aklımızda büyüyemez, ta ki anlaşılmaz görünene kadar. Bu nedenle, işte veya evde büyük bir proje ile karşılaştığınızda, daha küçük görevlere bölünerek işe başlayın. Bir sonraki devam etmeden önce ilk tamamlayın. Her tamamlandıktan sonra kendinize küçük bir ödül verin, ister beş dakikalık bir mola olsun isterse bir kafede yürüyüş yapın. Gereksiz görünen prosedürlerle boğulmuş hissederseniz, patronunuza bildirin. Yoğun işlere ya da ertelemeye daha az zaman harcadığınızda, daha fazla zaman harcayarak ya da arkadaşlarınızla ya da ailenizle geçirebilirsiniz.

Esneklik isteyin. Zaman esnek ve modern iş dünyasında tele-çalışma hızlı bir şekilde gerekli hale geliyor ve birçok şirket iş / yaşam politikaları geliştiriyor. Eğer sorarsanız, haftada bir gün veya haftada bir evden çalışmanıza izin verebilirler. Çalışmalar, esnek programlarla çalışan çalışanların işverenlerine daha üretken ve sadık olduklarını göstermektedir. Programı düzene koyabilmek için Celalettin Salih Dost ile iş hayatı analizi hizmeti sizlerin en büyük yardımcısı olabilir.

İş yerinde veya herhangi bir projede küçük kırılmalar kafanızı temizlemenize ve stresle başa çıkma becerinizi geliştirmenize ve öğütme işlemine geri döndüğünüzde doğru kararları vermenize yardımcı olacaktır.

Konsantrasyonu artırmak, stres ve endişeyi azaltmak ve yaratıcılığı canlandırmak için işte en sevdiğiniz müziği dinleyin. 30 yıldan uzun süren çalışmalar, düşük tansiyon dahil olmak üzere günlük yaşamda müziğin yararlarını göstermektedir. Çalışmak için kulaklık taktığınızdan emin olun ve ardından sesi ve performansınızı artırın.

Etkili iletişim kurun. Bağlı olduğunuzu hissettiğinizde meslektaşlarınıza veya patronunuza karşı dürüst olun. Muhtemelen, yalnız değilsiniz. Ama sadece şikayet etmeyin – pratik alternatifler sunun. Bir başkasının bakış açısına bakarak, stresi de azaltabilirsiniz. Gergin bir durumda, ya stratejinizi yeniden düşünün, ya Celalettin Salih Dost ile iş hayatı analizi hizmeti desteği alın ya da toprağın, sakin ve akılcı olun. Diğer görüşler ve uzlaşma için izinler verin. Kontrolü kaybetmeden önce geri gelin ve tüm katılımcıların soğuması için zaman tanıyın. Sorunu daha sonra çözmek için daha iyi hazırlanacaksınız.

Kendine bir mola ver. Kimse mükemmel değil! Kendinizin insan olmasına izin verin ve sadece elinizden gelenin en iyisini yapın.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA