ayaş gerçek medyum hoca

Celalettin Salih Dost İle Reiki Hizmeti

Reiki, Japon kökenli kökleri olan bir ruhsal şifa sanatıdır. Reiki kelimesi, “Evrensel Yaşam” ve “Enerji” anlamına gelen (Ki) anlamına gelen Japonca kelimeden (Rei) gelir. Reiki herhangi bir din veya dini uygulama ile ilişkili değildir. Bu bir masaj değildir ve inanca veya öneriye dayanmaz. Bu, yaşam gücünün ruhsal olarak kontrol edilen enerjisini kullanan ince ve etkili bir enerji çalışması biçimidir.

Reiki, tüm canlılardan akan yaşam enerjisidir. Reiki uygulayıcıları, herkesin kendi şifa enerjisiyle bağlantı kurma ve kendi içinde enerjiyi güçlendirmek ve başkalarına yardım etmek için kullanma fırsatı olduğunu anlıyorlar. Kişinin “ki” ya da enerjisinin güçlü ve özgür olması gerektiğine inanılmaktadır. Bu doğru olduğunda, bir kişinin bedeni ve zihni olumlu bir durumdadır. Enerji zayıfladığında veya bloke olduğunda, fiziksel veya duygusal dengesizliğin semptomlarına yol açabilir. Ancak Celalettin Salih Dost ile reiki hizmeti kötü bir yan etki görmeniz mümkün değildir.

Bir Reiki seansı, gerginliği ve stresi azaltmaya yardımcı olabilir ve bedeni, fiziksel, zihinsel ve duygusal her düzeyde iyileştirici bir ortamı kolaylaştırmaya yardımcı olur. Seans keyifli ve dinlendirici ve genellikle kişisel sağlık için kullanılır.

Reiki Geçmişi

Reiki’nin şu anda Reiki olarak adlandırılan kök sisteminin yeniden keşfiyle tanınan Mikao Usui ile ilişkili olduğuna inanılmaktadır. Onun gelenekleri ve yöntemleri birkaç büyük torun Reiki tarafından aktarıldı. Bugün, Reiki birçok form alır, ancak Usui Doğal Şifa sistemi hala en yaygın biçimidir. Uygulayıcılar ve Öğretmenler, öğretmenlerin bilgi ve deneyimlerini öğrencilerine aktardıkları zaman, başlangıç ​​süreci boyunca öğretilir.

Reiki Tedavi İçin Ne Kullanılır?

Reiki stres ve rahatlama için mükemmel bir araçtır. Pek çok insan refah için Reiki kullanıyor. Reiki bir hastalık ya da hastalık için bir tedavi değildir, ancak vücudun iyileşmeyi kolaylaştırmak için bir ortam yaratmasına yardımcı olabilir. Reiki, geleneksel tıbbın eki olarak kullanmak için harika bir araçtır ve birçok hastanede ve tıbbi kurumda uygulanmaktadır.

Bir Reiki tedavisi geçirmiş olan bir müşterinin çoğu zaman, bu enerji ile bağımsız çalışmak, Reiki I kursu almak için Reiki üzerinde çalışmak isteyecektir. Bu, stres azaltmak ve maliyeti ne olursa olsun rahatlatmak için bu aracı kullanabileceği için yararlı olabilir. başkalarına yasaklanacaktır. Rahatlama seanslarını güvenle Celalettin Salih Dost ile reiki hizmeti desteğiyle alabilirsiniz.

Bir oturum genellikle 60 ila 90 dakika sürer. Tartışma genellikle bir Reiki uygulayıcısı ile ilk seans sırasında gerçekleşecektir. Seansı müşteriye açıklayacak, müşteriye deneyimledikleri herhangi bir problemi veya problemi tartışabilme ve onlara seanslarından neler beklediklerini sorma fırsatı verecektir. Gerçek seans için, müşteri ayakkabısını çekerek sırt masaj masasına rahatça oturacaktır. Reiki, bir sandalyede rahatça oturan müşteri ile yapılabilir. Masaj terapisinden farklı olarak, giysiler çıkarılmaz ve müşteri her zaman tam olarak giyilir; gevşek, rahat kıyafetler. Bir oturum, uygulayıcıya kollarını vücudunuzdan biraz daha yüksek tutarken bir seans veya dağıtım sırasında hafif bir dokunuş uyguladığı zaman pratik olabilir. Eğer müşteri dokunmamaya karar verirse, bunu uygulamaya başlamadan önce uygulayıcıya gösterebilir. Kısa zamanda Celalettin Salih Dost ile reiki hizmeti yenilenmenize yardımcı olacaktır.

Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA