Edirnekapı Muskacı Hoca

Edirnekapı Muskacı Hoca

Edirnekapı muskacı hoca analizi ve en iyi hoca kimdir sorusuna cevap vermek için araştırma yaptık. Edirnekapı muskacı hoca ve Fatih’de muskacı hoca genelikle Arapça ve Kuran ilmini iyi bilmeleri gerekiyor ki bir insanın problemine göre şifa ayeti yazmalıdır. Genelikle muska yazmak yerine Edirnekapı’da muskacı hocayım diyen ilim sahibi olmayan Arapça eğitimi olmadığı için fotokopi çekerek herkese aynı duayı verirler bu da günümüzdeki hocayım diye geçinen kişilerin davranışlarıdır.

Metafizik uzmanı Celalettin Salih Dost, Edirnekapı’da kurumda sizlere bakım yaptırdığınız muska gerekiyorsa size yazdırmak için tavsiye edeceği kişilere yazdırır. En büyük nedeni günümüz insanı muskadan medet ummasıdır bu yanlıştır.Bu nedenle Edirnekapı’da muskacı hocaların yazdığı şifa ayetleri pozitif etkisini ancak Allah verir. Edirnekapı’da yazılmış olan Muskalar takmanız sadece bir vesiledir çünkü muska şifa vermez ve sorun çözmez.

Edirnekapı Muska Yapan Hocalar

Edirnekapı muska yapan hocalar sizlere büyü amacı ile muska yada korunma amaçlı muska yaptırmak istediğinizi sormaktadır. Üzerinize korunma ve şifa muskası yaptırmak istediğinizde mutlaka büyü yada cin musallatı tarzı metafizik sorunu var mı kontrol ettirmeniz iyi olur. Edirnekapı’da muska yaptırıp taktığınızda üzerinizde metafizik sorun var ise yapılan muskanın enerjisi sizi sıkabilir bu sıkma üzerinizdeki negatif enerjiden kaynaklıdır. Bu nedenle Celalettin Salih Dost muska kendisi yapmaz, eğer üzerinizde enerji dairesi kurduğunda görünmeyen enerji temizler. Edirnekapı’da Daha sonra tavsiye ettiği kişiden size gerekli muska talep ederek sizlerden takmanız ister. Fakat Muska Şifa ayeti içermelidir. Muska Şifa vermez ve Muska yapan hoca her zaman Edirnekapı’da belirtir Şifa Allah’tan gelir ve duanızı yapmanız muskadan  daha etkilidir.

Edirnekapı Muska Bozan Hoca

Edirnekapı’da muska bozan hocalar, Eğer bir kişi büyü muskası yada şifa ayeti ile yazılmış muskayı kullanmıyor yada enerjisi fayda vermiyorsa muskanın tesirini mutlaka iptal ettirmelidir.

Edirnekapı’da insanlar ben fayda görmüyorum, Edirnekapı muska yapan hoca yaptırdıkları muska fayda vermedi diye kaldırıp atmak çok yanlış ve insana sorarlar Şifayı Muskadan mı yada Allah’tan mı bekledin diye.

Muskacı Edirnekapı bölgesinde yaşayan insanlara kaliteli hizmet vermektedir. Eğer sizde birtakım çözümler arıyorsanız randevu hattımıza +902125700872 üzerinden ulaşabilirsiniz. C.Salih Hoca negatif enerjiler kullanmak yerine beyaz psişik enerjiler ile çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bunun bilincinde arayarak kurum asistanımıza kolaylık sağlayınız.Takip Et!
Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek gelişmelerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.


 

WHATSAPP DANIŞMA